Гранітні вироби у Вашій оселі.

Застосування граніту.

У сучасному будівництві граніт використовується настільки широко, що його, без перебільшення, можна назвати універсальним матеріалом.Досвідчений дизайнер з допомогою граніту зможе як повністю перетворити ваш будинок, надавши йому додаткову елегантність і респектабельність, так і просто «відтінити» ті або інші особливості вашого інтер’єру, внести в нього якусь «родзинку».

 

ступени1

№1 Сходи з натурального каменю.

Сходи з натурального каменю ідеально підходять для оздоблення сходів котеджів, заміських будинків і квартир, що мають декілька рівнів.

Сходи з натурального каменю додадуть Вашій оселі витончений, дорогий і благородний зовнішній вигляд. Для облицювання сходів всередині приміщення, де невелика прохідність, в основному використовується натуральний мармур.

У приміщеннях з великою прохідністю, використовується натуральний граніт тому, що він має меншу зносостійкістю. Натуральний камінь – прекрасний конструктивний і оздоблювальний матеріал, з якого можуть бути виконані як зовнішні, так і внутрішні роботи з облицювання сходів.

 

1

№2 Підвіконня з граніту.

Підвіконня з граніту підкреслюють індивідуальність, благородство інтер’єру і створюють атмосферу затишку та комфорту в приміщенні. Підвіконня з натурального каменю володіють високою міцністю, не вимагають спеціального догляду та прослужать Вам протягом десятків років.

Неповторність природного малюнка, надійність, довговічність роблять мармур і граніт незамінним матеріалом при виготовленні підвіконь.

Підвіконня з граніту давно зарекомендували себе як незамінний рішення для тих, хто цінує красу, довговічність і практичність в інтер’єрі. Маючи низьке водопоглинання і високу стійкість до морозу і забруднень, граніт прослужить Вам довгі роки, не вимагаючи особливого догляду за собою.

Підвіконня з граніту не бояться температурних перепадів опалювальних систем, прямих сонячних променів та інших негативних факторів. Гранітні підвіконники відрізняються великою різноманітністю кольорів і узорів.

Натуральний камінь в інтер’єрі, особливо граніт – це еталон міцності і довговічності.

Основні переваги підвіконь із граніту:

* Підвіконня з натурального граніту ніколи не постраждає від перепадів температур у системі опалення, як дерев’яний, не пожовтіє, як пластиковий, його не потрібно фарбувати та покривати штучним лаком;

* Навряд чи якийсь інший матеріал може похвалитися такою різноманітністю структури, кольору, узору;

* Можливе виготовлення підвіконь будь-якої форми.

№3 Стільниці з граніту.

Великою популярністю користуються стільниці з граніту. Надійні, міцні, практичні в експлуатації гранітні плити якісно перевершують аналогічні стільниці з мармуру та акрилу. Наприклад на стільницю з граніту, не побоюючись за наслідки, можна, просто з плити, ставити гарячу сковорідку.

Поверхня граніту практично не дряпається, можна абсолютно спокійно пересувати металеві предмети – подряпин не буде. Завдяки низькому коефіцієнту вологопоглинання на поверхні граніту не залишаються плями, що дуже важливо в умовах експлуатації на кухні.

На жаль, гранітні плити мають і свої недоліки – це наявність мікротріщин в структурі каменя, що зменшує міцність виробу. Доводиться вдаватися до технології армування і підсилювати найбільш вразливі місця. У мікротріщинах стільниці з граніту можуть утворюватися бактерії, тому раз на місяць рекомендується промивати стільницю хлорвмісних слабким розчином.

Стільниці з граніту широко застосовують у виробництві кухонних гарнітурів, барних стійок, у ванних кімнатах. Граніт – це екологічно чистий природний матеріал, що володіє високою міцністю, стійкістю до механічних впливів. Завдяки природними властивостями матеріалів, стільниці з граніту не бояться вологи і перепадів температур, стійкі до подряпин і стирання. Структура граніту або мармуру дозволяє довгий час залишатися полірованої поверхні в незмінному вигляді, не вдаючись до додаткових засобів догляду.

Крім своїх функціональних переваг, стільниці з граніту будуть довгий час служити прикрасою Вашого інтер’єру.